Aktualności

Pierwszy wyścig!

Już w poniedziałek, 3 kwietnia na Torze Kormoran Elbląg ruszy rywalizacja sportowa! W Kormoran GP mogą wziąć udział kierowcy, którzy spełniają warunki jazdy standardowym kartem.

więcej informacji
Plan na aktywny weekend!

Pamiętajcie, że Tor Kormoran Elbląg jest otwarty przez 7 dni w tygodniu, w tym również w niedziele.

więcej informacji
Weź udział w wyścigu!

Niedługo na torze w Elblągu wprowadzimy pierwszą formę rywalizacji sportowej, ale już teraz możesz zmierzyć się z najlepszymi na Torze Kormoran Olsztyn

więcej informacji
Dzień Kobiet na gokartach! 50% rabatu i atrakcyjne nagrody

Na Torze Kormoran 8 marca wszystkie Panie otrzymują 50% rabatu na standardowe przejazdy.

więcej informacji
Uwaga! Uwaga!

W poniedziałek (6.03) będą trwały modyfikacje nawierzchni i tor będzie zamknięty. Na jazdy zapraszamy już we wtorek od godziny 15:00.

więcej informacji
Gokartowe Walentynki ❤️

Tor Kormoran to idealne miejsce na spędzenie Walentynek pełnych wyścigowych emocji. Możecie zabrać bliską osobę na tor lub podarować voucher do wykorzystania w innym terminie, który można kupić w recepcji toru. 

więcej informacji
Gokartowe Ferie!

Na Torze Kormoran Elblągu ferie możecie spędzić aktywnie! Dzieci mogą jeździć samodzielnie już od 135 cm wzrostu. Mniejsi fani ścigania po torze mogą jeździć razem z opiekunem goakrtem dwumiejscowym. Gokarty Standard przeznaczone są dla osób powyżej 155 cm wzrostu. 

więcej informacji
W niedzielę też jeździmy!

Tor Kormoran Elbląg jest otwarty w każdy dzień tygodnia. W niedzielę w związku z niedostępnym wjazdem na parking -1, dostaniecie się do nas schodami ruchomymi na parking podziemny oraz windą panoramiczną przy strefie restauracji i kinie.

więcej informacji
Zapraszamy tor w Elblągu w każdy dzień tygodnia!

Oficjalnie otwieramy TOR KORMORAN ELBLĄG i zapraszamy w stałych godzinach otwarcia. Od poniedziałku do piątku jeździmy w godzinach 15:00 – 20:00, w soboty i niedziele zaczynamy już od godziny 11:00!

więcej informacji
Ostatni dzień testowy!

Przez kilka dni pracowaliśmy nad przyczepnością nawierzchni toru w Elblągu. Chcecie jako pierwsi sprawdzić efekty? W sobotę w godzinach 12:00- 20:00 możecie wziąć udział w ostatnich jazdach testowych.

więcej informacji
Jazdy testowe na torze w Elblągu!

Odpowiadając na liczne wiadomości organizujemy dla Was trzy dni jazd testowych! Chętnych na jazdy przed oficjalnym otwarciem Toru Kormoran Elbląg zapraszamy w najbliższą środę, czwartek i piątek w godzinach 15:00-20:00.

więcej informacji