Akademia Kormoran Elbląg – dzień otwarty!

Każdy najlepszy kierowca wyścigowy czy rajdowy zaczynał od gokartów. Chcesz osiągać najlepsze czasy czy wygrywać wyścigi? Weź udział w zajęciach Akademii Kormoran Elbląg!
 
W sobotę 18 listopada o godz. 10.30 zapraszamy na otwarte zajęcia szkółki, które poprowadzi między innymi Maciej Marcinkiewicz – zdobywca pucharu Europy oraz wielokrotny mistrz Polski w wyścigach samochodowych.
 
Podczas spotkania przewidujemy zajęcia teoretyczne, nie tylko na temat techniki jazdy, ale również zasad i przepisów rywalizacji czy aspektów technicznych. Do tego oczywiście praktyka podczas przejazdów na torze, gdzie pod czujnym okiem instruktora uczestnicy będą trenować między innymi optymalną linię jazdy.
 
Każdy kierowca musi mieć wysoką sprawność psychomotoryczną, więc uczestnicy będą mogli przejść wstępny trening na naszym refleksomierzu poprawiając swój czas reakcji, percepcje i koordynację nerwowo-mięśniową.
 
Uwaga: udział w zajęciach teoretycznych oraz praktycznych (jazdy na torze) jest bezpłatny dla uczestników do 18 roku życia, którzy posiadają kartę członkowską (można wyrobić na miejscu) i kominiarkę. Warunkiem udziału jest wzrost umożliwiający gokartem mini (min. 135 cm) lub standard (min. 155 cm).
Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń, które przyjmujemy w recepcji toru do dnia 16.11 do godz. 20:00 Osoby powyżej 18 roku życia mogą wziąć udział w zajęciach teoretycznych bezpłatnie, jazda na torze będzie wymagała opłaty za przejazdy zgodnie z cennikiem.

#gokarty #elblag #akademia #szkołajazdy #kierowca #szkółka #elbląg #malbork #paslek #nowydwórgdański #tolkmicko #braniewo #gokart #karting #kormoran #jazda #mierzeja

Akademia Kormoran Elbląg – dzień otwarty!